O NAS

PASJA, WIEDZA, DOŚWIADCZENIE

Liczne szkolenia (w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Włoszech i Stanach Zjednoczonych), lata praktyki oraz nowoczesny sprzęt pozwalają mi osiągać spektakularne efekty.

Stomatologią od najmłodszych lat wzbudzała moja zainteresowanie. Miłością do leczenia zębów zaraziła mnie moja mama. Podążyłam w jej kierunku i ukończyłam Śląską Akademię Medyczną. Ukoronowaniem mojego trudu włożonego w rozwój w tej dziedzinie było ukończenie Curriculum implantologicznego i zdanie egzaminu na Uniwersytecie w Nowym Jorku oraz uzyskanie tytułu Master of Oral Implantology.

Jednak dyplomy i ukończone kursy nie są dla mnie taką satysfakcją, jak szczęście Pacjentów po zakończeniu leczenia, którym metamorfoza stanu uzębienia przywróciła uśmiech na twarzy i niejednokrotnie radość życia.

Pozostaję do Państwa dyspozycji!

 Kamila Kołodziejczyk

GABINETY

Bogato i profesjonalnie wyposażone gabinety dentystyczne.

  • Profesjonalny sprzęt dentystyczny.

  • Narzędzia jednorazowe bądź sterylizowane po każdej wizycie.

  • Stały dostęp do specjalistów każdej dziedziny.

POCZEKALNIA

Wygodna i przestronna poczekalnia, wyposażona w kącik zabaw dla dzieci. Rozgość się, zapoznaj się z prezentowaną ofertą i spokojnie w odprężającej atmosferze poczekaj na wolny gabinet.

  • Duża przestrzeń pozwala na zachowanie dystansu społecznego.

  • Atrakcyjny kącik zabaw dla dzieci umilający czas najmłodszych pacjentów.

  • Prezentacja oferty w gablotach oraz na monitorze.

SPRZĘT

Bogato i profesjonalnie wyposażone gabinety dentystyczne.

  • Profesjonalny sprzęt dentystyczny.

  • Narzędzia jednorazowe bądź sterylizowane po każdej wizycie.

  • Stały dostęp do specjalistów każdej dziedziny.

CO MÓWIĄ O NAS NASI PACJENCI

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Pacjentów, które wynika z profesjonalnej obsługi. Doświadczenie pozwala nam na osiąganie oczekiwanych efektów, co przekłada się na wieloletnie relacje z Pacjentami.

Ząb dał o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie. Wizytę umówiono w bardzo krótkim czasie, wszystko poszło sprawnie. Trafiłam tu z przypadku ale wiem, że będę wracać.

Dominika

KAMDENT odwiedzam od wielu lat. Rodzinny gabinet rozrósł się do renomowanego CENTRUM STOMATOLOGICZNEGO ale atmosfera i opieka jest nadal najlepsza!

Jan

Wizyta dentystyczna z dzieckiem przebiegła bez większych problemów, Pani Kamila jest delikatna, dzięki czemu moje dziecko nie zraziło się do odwiedzin gabinetu.

Joanna

CHCESZ SKONSULTOWAĆ SWÓJ PRZYPADEK?

Jesteśmy czynni 6 dni w tygodniu. Na wizytę możesz umówić się telefonicznie!

UMÓW SIĘ